PROTEINOVÁ DIETA
20 LET NA TRHU
bez odborného dohledu
a s on-line poradnou MUDr. Miloše Rýce
Blog POMALU, ALE JISTĚ, JE LEPŠÍ NEŽ VŮBEC.

POMALU, ALE JISTĚ, JE LEPŠÍ NEŽ VŮBEC.

Rozhodli jste se že už se svojí nadváhou konečně zatočíte? 

Prostě že takhle to už dál nejde? …odevšad přetékající nadbytečné tuky… 
S takovouto postavou se nemůžete cítit v pohodě jak po estetické, tak zdravotní stránce. Proto jste se rozhodli jít do diety…
Být „na dietě“ zní přímo hrozně, nikomu se do toho nechce, ale co naplat, pro snížení tělesné hmotnosti buď zvýšíte svoji fyzickou aktivitu a tím i energetický výdej, nebo je potřeba v jídelníčku na nějaký čas ubrat příjem kalorií, tedy snížit energetický příjem. 

A právě zde nám diety pomáhají. Nenásilně zavedou do našeho jídelníčku kalorický režim tak, aby k úbytku naší hmotnosti došlo. 
Program proteinové diety DIETALEGRE® vám může ve vaší snaze o redukci tělesné hmotnosti účinně pomoci. Je založen na tom, že svoje běžné jídlo jednoduše zaměníte za dietní potravinu. Ať z řady povolené zeleniny, nebo dietních produktů DIETALEGRE®.
Záleží na vás, jak rychlý úbytek váhy chcete dosáhnout a podle toho zvolíte výměnu jednoho, dvou nebo tří vašich běžných jídel za den za nízkokalorické dietní přípravky DIETALEGRE® s nízkým obsahem cukrů a tuků a vysokým obsahem bílkovin. Budete-li se držet stanoveného postupu, pak minimalizujete riziko, že si dietu pokazíte konzumací nevhodných druhů potravin rušících přirozený proces hubnutí navozený dietním systémem. 
Na stránkách www.dietalegre.cz si můžete vybrat z příchutí jak sladkých tak slaných. 
Pro vaše dotazy je vám k dispozici naše online poradna https://www.dietalegre.cz/cs/gb/poradna

Přejeme vám úspěšné shazování nadbytečných kilogramů s naším mottem: 

POMALU, ALE JISTĚ, JE LEPŠÍ NEŽ VŮBEC. 

Team Dietalegre

 

Zatím nebyl vložen žádný komentář.